Spustili jsme nový web VVUÚ, a.s.

Prioritou pro nás byla responzivita webu – to znamená, že všechny informace jsou vám přehledně k dispozici ať už skrze mobilní telefony, tablety či počítače. Web se přizpůsobí vašemu zařízení a vy nemusíte složitě hledat požadované informace.

Největší novinkou je rozčlenění webu na jednotlivé subkategorie. VVUÚ, a.s. nabízí služby v oblasti analýzy rizik, zkušebnictví a certifikace výrobků. Vzhledem k takto obsáhlému portfoliu služeb jsme se rozhodli web rozdělit na jednotlivé subdomény, což pro uživatele znamená rychlejší orientaci v daných kategoriích. Pro lepší orientaci taktéž pomáhá barevné rozdělení jednotlivých subdomén. Navigační prvek na stránce vám taktéž napoví, ve které části webu se právě nacházíte.

Od počátku toho roku se řídíme hesly Nový rok – Nové výzvy – Nový design, a proto je nám ctí, že můžeme v tomto nasazení pokračovat. Jedním z našich největších cílů celého rebrandingu bylo vytvoření nového webu, který by byl přehledný pro jeho uživatele a zároveň odrážel portfolio služeb.

RISK ANALAYSIS. TESTING. CERTIFICATION.
Vše na jednom místě.